Koncerti

25.2.@Rockwood Music Hall, New York, US

………………………………………………………………..

23.1.@La Jicara, Oaxaca, Mexico

21.12..@Convivio, Oaxaca, Mexico

14.12.@Liliput Gallery, Puebla, Mexico

6.12.@Librespacio La Jicara, Oaxaca, Mexico

4.12. @La Nueva Babel, Oaxaca, Mexico

29.11.@Centro Cultural San Pablo, Oaxaca, Mexico

27.11.@Convivio, Oaxaca, Mexico

   7.11.@Librespacio La Jicara , Oaxaca, Mexico

26.10.@Y2K Loop Festival, Center Stage Theatre, Santa Cruz, California, USA

24.10.@Y2K Loop Festival, Felix Kulpa Gallery, Santa Cruz, California, USA

23.10.@Y2K Loop Festival, Anno Domini Gallery, San Jose, California, USA

20.10.@Akustika, SNG Drama, Ljubljana, Slovenia

18.10.@Tone Čufat Theatre, Jesenice, Slovenia

27.9.@Theatre Aleph, Paris, France

            10.9.@Sofar Sounds  Kathmandu

31.8.@Kaalo.101 Art Gallery, Patan, Nepal

30.8.@Bikalpa Art Center, Patan, Nepal

29.8.@Music Museum Nepal, Kathmandu

15.8.@Kamfest, Kamnik

13.7.@Cultural center, Kočevje

12.7.@Tango-flamenco-fado festival, Idrija

29.6@KAOS festival, Layer house, Kranj

27.6.@LENT festival, Maribor

14.6.@Pocket Teater, Ljubljana

7.6.@Poetry festival, ŠKUC, Ljubljana

11.5.@Bucarelli 69, Mexico city, Mexico

1. – 10.5.@y2k loop festival, Guadalajara / Mexico city, Mexico

26.4.@El Paliacate, San Cristobal de las Casas, Mexico

3.4.@La Nueva Babel, Oaxaca, Mexico

19.3.@Librespacio La Jicara, Oaxaca, Mexico

16.3.@Bucarelli 69, Mexico city

15.3.@Don Keso Acoustic Sessions, Mexico city

22.2.@Venadito Espacio Cultural, Oaxaca, Mexico

21.2.@Librespacio La Jícara, Oaxaca, Mexico

16.2.@Jardin Cebú, Oaxaca, Mexico

14.2.@Bao, Querétaro, Mexico

11.2.@Circulo de Bellas Artes, Madrid, Spain

1.2.@MENT festival, Ljubljana

31.12.@Sveti Florijan, Ljubljana

7.12.@Studio 8, Ljubljana

30.11.@PIN Conference, Skopje, Macedonia

25.11.@Ballesta Club, Madrid, Spain

24.11.@Teatro Echegaray, Toledo, Spain

24.11.@Sofar Sounds Madrid, Spain

23.11.@Jazz Latina at Centro Cultural Fernando de los Ríos, Madrid, Spain

12.11.@Cinéma Renaissance, Rabat, Morocco

10.11.@Festival Migrant’scène, Tangier, Morocco

26.10.@Kulturni dom, Beltinci

3.10.@Kino Šiška, Ljubljana

1.9.@NaHlas! festival, Prague, Check Republic

24.8.@Noč v Stari Ljubljani, Ljubljana

20.7.@Muzika na Starem trgu, Ljubljana

5.7.@BalconyTV, Trieste, Italy

1.6.@La Realidad, Madrid, Spain

28.5.@Dolenjski knjižni sejem, Novo mesto

21.5.@Mestni muzej, Krško

18.5.@Poetry in the air – Beletrina bookstore, Ljubljana

24.4.@Pocket teater, Ljubljana 

20.4.@Slovenski dnevi knjige – Salon uporabnih umetnosti, Maribor

7.4.@International Rromani Day celebration, Murska 

31.3.@The week of Slovenian drama, Kranj

30.3.@Pocket Teater, Ljubljan

26.3.@The week of Slovenian drama, Kranj

10.3.@Vinyl, Zagreb, Croatia

8.3.@Circus, Split, Croatia 

1.3.@SiTi teater, Ljubljana

17.2.@Kogl, Velika nedelja

2.2.@MENT festival, Ljubljana

25.1.@Pata negra, Mexico city

23.1.@Departamento, Mexico city

19.1.@Venadito, Oaxaca, Mexico

23.12.@Fridas, Antigua, Guatemala

23.11.@Pocket theatre, Ljubljana

6.10.@Cultural Palace of Minorities, Beijing, China

1.-2.10.@Chuama Music Festival,, Shanxi, China

19.9.@Nanning, Guangxi, China

16.9.@Dongxing, Guanxi, China

14.9.@China Folk Song Festival, Nanning, Guangxi, China

1.9.@Zmaj ‘ma mlade, Postojna

31.8.@Selekcija Pritličje, Ljubljana

4.8.@Keltika festival, Cerkno

22.7.@Galerija Božidar Jakac, Kostanjevica na Krki

20.7.@Kamene priče, Bale, Croatia

12.7.@Dvocikel – Češnjev vrt Layerjeve hiše, Kranj

13.7.@Dvocikel – Veselov vrt ZDSLU, Ljubljana

14.7.@Poletna scena, Nova gorica

8.7.@Poleti v NUK festival, Ljubljana

27.6.@Fringe festival, Azores, Portugal

12.6.@Mlade rime festival, Ljubljana

29.4.@Concha, Rovinj, Croatia

21.4.@Gala Hala, Ljubljana

11.&12.4.@KD Franca Bernika, Domžale

8.4.@Kulturni dom, Cerknica

25.3.@Abonma Klub, Velenje

23.3.@KGB, Maribor

18.3.@Sarajevo winter festival, Sarajevo

28.2.@Paliacate, San Cristobal de las Casas

26.1.@Venadito, Oaxaca

12.1.@Babylon, Puerto Escondido

16.12.@Photon gallery, Vienna

7.12.@Animateka festival, Ljubljana

26.8.@Repete, Ljubljana

25.8.@Days of poetry and wine festival, Ptuj

23.8.@Castle Kromberk, Nova gorica

19.8.@Kmetija Štekar, Brda

29.7.@Rumena noč, Koper

22.7.@City promenade festival, Brežice

2.7.@Lent festival, Maribor

30.6.@Castle Dobrovo, Festival Sanje, Brda

21.6.@Castle Tivoli, Ljubljana (NTF fashion show)

16.6.@Club Cankarjev dom, Ljubljana

8.6.@Marche de la poesie, Paris

7.6.@Recollets, Paris

3.6.@Live literature festival, Ljubljana 

26.5.@Druga godba festival, Ljubljana (Kamlisajlan release concert)

24.5.@Kulturni dom, Krško ( (Kamlisajlan pre-release concert)

21.5.@Študentski kampus, Ljubljana (Beletrina 20th anniversary) 

22.4.@Café A, Paris 

25.3.@Cvetličarna, Ljubljana (Sladica live)

19.3.@Kino Šiška, Ljubljana (opening act for Selah Sue)

6.3.@Fabula festival, Ljubljana

2.3.@Maison d’Europe et d’Orient, Paris

1.3.@l’Entrepôt, Paris 

25.2.@Nuevo Foro Hilvana, Mexico city

27.1.@El Paliacate, San Cristóbal de las Casas

11.12.@Salon uporabnih umetnosti, Maribor

28.11.@Klub Cankarjevega doma, Ljubljana

25.11.@Hiša Slamič, Ljubljana

24.11.@Book faire opening evening, Ljubljana

12.11.@Théâtre Aleph, Ivry-Sur-Seine, Paris 

25.10.@SNG Drama, Ljubljana

5.10.@Bregenz, Austria (solo act)