Live

27.6 @ Letni vrt Gaha hala, Ljubljana

5.7 @ Sajeta festival, Tolmin

12.7 @ Spominska hiša Otona Župančiča, Vinica

13.7 @ Festival Poletje v Ankaranu, Ankaran

11.8 @ ŠKUC, Ljubljana

22.8 @ Pri štirni, Izola

14.-15.9 @ Sounds of Music Festival, Turkey

1.10 @ Lauschvisite, Montabaur, Germany

PAST

28.3 @ Dvorana Sv. Frančiška, Koper

21.3 @ Art Kino Odeon (Kavč festival), Izola

20.3 @ Zorica Bar (Kavč festival), Ljubljana

15.3 @ Klub Cankarjevega doma – Pripovedovalski festival, Ljubljana

31.1 @ Dom kulture, Ig

28.11 @ Studio Hendrix, Radio Koper

5.8 @ Roy Hart Center, Malérargues, FR

28.7 @ Floating Castle Festival, Grad Snežnik

22.7 @ Skrito dvorišče, Murska Sobota

6.7 @ Mencingerjeva hiša, Krško

25.5 @ Nómada, Guadalajara, MX

24.5 @ Casa Cristo, Guadalajara

23.5 @ La Mestiza, Guadalajara

7.2 @ Gledališče Park, Murska Sobota, SI

19.1 @ Dvorana Sv. Frančiška, Koper

16.12 @ Estudio Guga Stroeter, São Paulo, BR

16.12 @ Institute SESC, São Paulo

15.12 @ A.C. Kolping, São Paulo

13.12 @ Consulate of Argentina, Rio de Janeiro

9.12 @ Embassy of Mexico, Brasilia

8.12 @ CCBB, Brasilia

23.11 @ Manzana 1, Foto Festival, Santa Cruz

26.11 @ Meraki Teatro Bar, Santa Cruz, BO

3.11 @ Teatro Paraguas, Santa Fe, US

23.10 @ Indexical, Santa Cruz, US

22.10 @ Teatro de la Ciudad, Irapuato, MX

21.10 @ Teatro de la Ciudad, Celaya

8.10 @ La Jicara, Oaxaca

15.9 @ Erbergovi paviljoni, Dol pri Ljubljani

10.9 @ Vila Milena, Lesce

12.8 @ Mali festival, Krušče

6.8 @ Klangzeit festival, Untergreith, AT

12.7 @ Largo pri špini, Izola

9.7 @ Sajeta festival, Tolmin

11.6 @ KAOS festival, Layerjeva hiša, Kranj

2.6 @ Cukrarna bar, Ljubljana

24.5 @ Studio Hendrix, Radio Koper

19.5 @ Hiša Alojza Kocjančiča, Kubed

7.4 @ Kavarna Zvezda, Ljubljana

8.2 @ Dom kulture, Velenje

27.1 @ Convivio, Oaxaca, MX

13.1 @ Librespacio La Jicara, Oaxaca

4.12.@Teatro Juárez, Guanajuato

3.12.@Teatro de la Ciudad, Purísima del Rincón

21.11.@Foro del Tejedor, Mexico city

29.10.@Black Box Theatre IAIA, Santa Fe, US

13.10.@Agrado, Oaxaca

2.9.@Librespacio La Jicara, Oaxaca

4.9.@Grad Rajhenburg, Brestanica

27.8.@Noči v Stari Ljubljani

16.8.@Letni vrt Gala hala, Ljubljana

29.7.@ŠKUC, Ljubljana

21.7.@Tminsko poletje, Most na Soči

10.7.@Druga godba, Ljubljana

30.6.@Lent, Maribor

24.6.@’KvantAvtorske sabotaže’, SNG Nova Gorica

3.6.@Glej ‘Soteska Open’, Ljubljana

23.2.@Prvi, Radio Slovenija, Ljubljana

31.12.@Ch0 x SUP, Ljubljane

27.11.@Vilinsko mesto, Maribor

3.10.@Kulturni dom, Krško

3.9.@Letni vrt, Gala hala, Ljubljana

31.7.@Židovski trg, Maribor

18.7.@Šumica, MC Krško

28.2.@Slovenian Embassy, New York, US

25.2.@Rockwood Music Hall, New York

22.2.@WFMU, New York

23.1.@La Jicara, Oaxaca, MX

21.12.@Convivio, Oaxaca, MX

14.12.@Liliput Gallery, Puebla, MX

6.12.@La Jicara, Oaxaca, MX

4.12.@La Nueva Babel, Oaxaca, MX

29.11.@Centro Cultural San Pablo, Oaxaca, MX

27.11.@Convivio, Oaxaca, MX

7.11.@La Jicara, Oaxaca, MX

24.10.@Y2K Loop Festival, Felix Kulpa Gallery, Santa Cruz, California, US

23.10.@Y2K Loop Festival, Anno Domini Gallery, San Jose, California, US

20.10.@Akustika SNG Drama, Ljubljana, SL

18.10.@Tone Čufar Theatre, Jesenice, SL

27.9.@Theatre Aleph, Paris, FR

10.9.@Sofar Sounds Kathmandu, Nepal     

31.8.@Kaalo.101 Art Gallery, Patan, Nepal

30.8.@Bikalpa Art Center, Patan, Nepal

29.8.@Music Museum Nepal, Kathmandu

15.8.@Kamfest, Kamnik, Slovenia

13.7.@Cultural center, Kočevje

12.7.@Tango-flamenco-fado festival, Idrija

29.6@KAOS festival, Layer house, Kranj

27.6.@LENT festival, Maribor

14.6.@Pocket teater, Ljubljana

7.6.@Poetry festival, ŠKUC, Ljubljana

11.5.@Bucarelli 69, Mexico city, Mexico

1. – 10.5.@y2k loop festival, Guadalajara / Mexico city, Mexico

 26.4.@El Paliacate, San Cristobal de las Casas

3.4.@La Nueva Babel, Oaxaca

19.3.@Librespacio La Jicara, Oaxaca

16.3.@Bucarelli 69, Mexico city     

15.3.@Don Keso Acoustic Sessions, Mexico city

22.2.@Venadito Espacio Cultural

21.2.@Librespacio La Jícara, Oaxaca  

16.2.@Jardin Cebú, Oaxaca    

14.2.@Bao, Querétaro 

11.2.@Circulo de Bellas Artes, Madrid, Spain

1.2.@MENT festival, Ljubljana  

31.12.@Sveti Florijan, Ljubljana 

7.12.@Studio 8, Ljubljana

30.11.@PIN Conference, Skopje, Macedonia

25.11.@Ballesta Club, Madrid, Spain

24.11.@Teatro Echegaray, Toledo, Spain

24.11.@Sofar, Madrid, Spain

23.11.@Jazz Latina at Centro Cultural Fernando de los Ríos, Madrid, Spain

12.11.@Cinéma Renaissance, Rabat, Morocco

10.11.@Festival Migrant’scène, Tangier, Morocco

 26.10.@Kulturni dom, Beltinci

3.10.@Kino Šiška, Ljubljana

1.9.@NaHlas! festival, Prague, Czech Republic 

24.8.@Noč v Stari Ljubljani, Ljubljana

20.7.@Muzika na Starem trgu, Ljubljana

5.7.@BalconyTV, Trieste, Italy

1.6.@La Realidad, Madrid, Spain

28.5.@Dolenjski knjižni sejem, Novo mesto

21.5.@Mestni muzej, Krško

18.5.@Beletrina bookstore, Ljubljana

24.4.@Pocket Teater, Ljubljana 

20.4.@Slovenski dnevi knjige – Salon uporabnih umetnosti, Maribor

7.4.@International Rromani Day celebration, Murska sobota

31.3.@Week of Slovenian drama, Kranj

30.3.@Pocket teater, Ljubljana

26.3.@Week of Slovenian drama, Kranj

10.3.@Vinyl, Zagreb, Croatia

8.3.@Circus, Split, Croatia

1.3.@SiTi teater, Ljubljana

17.2.@Kogl, Velika nedelja

2.2.@MENT festival, Ljubljana

25.1.@Pata negra, Mexico city

23.1.@Departamento, Mexico city9

19.1.@Venadito, Oaxaca

23.12.@Fridas, Antigua, Guatemala 

23.11.@Pocket theatre, Ljubljana

6.10.@Cultural Palace of Minorities, Beijing

1.-2.10.@Chuama Music Festival,, Shanxi

19.9.@Nanning, Guangxi

16.9.@Dongxing, Guanxi

14.9.@China Folk Song Festival, Nanning, Guangxi

1.9.@Zmaj ‘ma mlade, Postojna

31.8.@Selekcija Pritličje, Ljubljana

4.8.@Keltika festival, Cerkno

22.7.@Galerija Božidar Jakac, Kostanjevica na Krki

20.7.@Kamene priče, Bale, Croatia

12.7.@Češnjev vrt Layerjeve hiše, Kranj

13.7.@Veselov vrt ZDSLU, Ljubljana 

14.7.@Poletna scena, Nova gorica

8.7.@Poleti v NUK festival, Ljubljana

27.6.@Fringe festival, Azores, Portugal

12.6.@Mlade rime festival, Ljubljana

29.4.@Concha, Rovinj, Croatia

21.4.@Gala Hala, Ljubljana

11.&12.4.@KD Franca Bernika, Domžale

8.4.@Kulturni dom, Cerknica

25.3.@Abonma Klub, Velenje

23.3.@KGB, Maribor

18.3.@Sarajevo winter festival, Sarajevo

28.2.@Paliacate, San Cristobal de las Casas

26.1.@Venadito, Oaxaca, Mexico

12.1.@Babylon, Puerto Escondido, Mexico 

16.12.@Photon gallery, Vienna

7.12.@Animateka festival, Ljubljana

26.8.@Repete, Ljubljana 

25.8.@Poetry and wine festival, Ptuj

23.8.@Castle Kromberk, Nova gorica

19.8.@Kmetija Štekar, Brda

29.7.@Rumena noč, Koper

22.7.@City promenade, Brežice

2.7.@Lent festival, Maribor

30.6.@Castle Dobrovo, Festival Sanje

21.6.@Castle Tivoli, Ljubljana (NTF fashion show)

16.6.@Club Cankarjev dom, Ljubljana (closed event)

8.6.@Marche de la poesie, Paris

7.6.@Recollets, Paris

3.6.@Live literature festival, Ljubljana

26.5.@Druga godba festival, Ljubljana (Kamlisajlan release concert)

24.5.@Kulturni dom, Krško (Kamlisajlan pre-release concert) 

21.5.@Študentski kampus, Ljubljana (Beletrina 20th anniversary)

22.4.@Café A, Paris 

25.3.@Cvetličarna, Ljubljana (Sladica live)

19.3.@Kino Šiška, Ljubljana (opening act for Selah Sue)

6.3.@Fabula festival, Ljubljana

2.3.@Maison d’Europe et d’Orient, Paris 

1.3.@l’Entrepôt, Paris 

25.2.@Nuevo Foro Hilvana, Mexico city, Mexico

27.1.@El Paliacate, San Cristóbal de las Casas, Mexico

22.1.@Cocoliche, San Cristóbal de las Casas, Mexico

16.1.@Revolución, San Cristóbal de las Casas, Mexico

11.12.@Salon uporabnih umetnosti, Maribor

28.11.@Klub Cankarjevega doma, Ljubljana

25.11.@Hiša Slamič, Ljubljana

24.11.@Book faire opening evening, Ljubljana

12.11.@Théâtre Aleph, Paris, France

25.10.@SNG Drama, Ljubljana (Robert Jukič album release concert)

15.10.@Slovenian Embassy, Paris

5.10.@Bregenz, Austria (solo act)